Soffa "Manhattan" Ekornes

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SOFFA, "Manhattan", Ekornes, 1900-talets slut, textil klädsel, detaljer i mörkbetsat trä, sitthöjd ca 44, längd 200 cm

Bruksslitage, nötning och ställvis skador på klädsel

913272

2021-05-08