John E Franzén litografi

John E Franzén litografi
John E Franzén litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN-E FRANZÉN (född 1942): Chopper, signerad och daterad JEF 1997, 19/250, färglitografi, bildmått ca 46x57

913283

2021-05-07