Collier brosch
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
COLLIER, bladliknande formationer, Stockholm 1955, mästarstämpel ej läsbar, längd 45 cm, BROSCH, förgyllt silver, isblå emalj, i form av ett blad, längd 5,5 cm, total vikt ca 51 g
Halsbandets låskläpp med lagning (därav ej läsbar mästarstämpel)
913290
2021-05-11