Collier brosch

Collier brosch
Collier brosch
Collier brosch
Collier brosch
Collier brosch
Collier brosch

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

COLLIER, bladliknande formationer, Stockholm 1955, mästarstämpel ej läsbar, längd 45 cm, BROSCH, förgyllt silver, isblå emalj, i form av ett blad, längd 5,5 cm, total vikt ca 51 g

Halsbandets låskläpp med lagning (därav ej läsbar mästarstämpel)

913290

2021-05-11