Väggrelief koppar

Väggrelief koppar
Väggrelief koppar
Väggrelief koppar
Väggrelief koppar
Väggrelief koppar
Väggrelief koppar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGRELIEF, koppar, 1900-talets första hälft, riklig dekor, motiv föreställande bland annat puttis med musikinstrument, diameter ca 57 cm

åldersrelaterat slitage

913291

2021-05-08