Kosta Odelberg Junior servis

Kosta Odelberg Junior servis
Kosta Odelberg Junior servis
Kosta Odelberg Junior servis
Kosta Odelberg Junior servis
Kosta Odelberg Junior servis
Kosta Odelberg Junior servis
Kosta Odelberg Junior servis
Kosta Odelberg Junior servis

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOSTA, "Odelberg Junior", karaff, slipat, delvis förgyllt glas, 1900-talets första hälft, höjd 31,5 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage

913293

2021-05-08