IKEA bokhylla "Ekolsund"

IKEA bokhylla
IKEA bokhylla
IKEA bokhylla
IKEA bokhylla
IKEA bokhylla
IKEA bokhylla
IKEA bokhylla
IKEA bokhylla
IKEA bokhylla
IKEA bokhylla

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

IKEA, "Ekolsund", bokhylla, Ikeas 1700-talsserie, gustaviansk stil, grålackerad, brännmärkt, höjd ca 223, 100x28 cm

Smärre slitage, sockel med lagning

913297

2021-05-11