Hyllsystem Poul Cadovius

Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

POUL CADOVIUS, hyllsystem, "System Royal", 1960-tal, teakfanér, bestående av 5 väggskåp ca 80x37-24, 1 byrå höjd ca 71, 65x43, 8 hyllplan ca 70-80x20-30, 5 stänger ca 177 cm, skruvar mm medföljer, nyckel finns

Bruksslitage, repor, träavslag, SAV garanterar ej att alla skruvar mm finns

913310

2021-05-07