Armand Rossander oljemålning
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ARMAND ROSSANDER (1914-1976): "Tång o stenar, signerad A Rossander, olja på duk, 46x64 cm
Kuntoraportti
913314
Päivämäärä:
2021-05-07