Armand Rossander oljemålning

Armand Rossander oljemålning
Armand Rossander oljemålning
Armand Rossander oljemålning
Armand Rossander oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ARMAND ROSSANDER (1914-1976): "Tång o stenar, signerad A Rossander, olja på duk, 46x64 cm

Kuntoraportti

913314

Päivämäärä:

2021-05-07