Dokumentskåp
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOKUMENTSKÅP, 1900-tal, stomme i trä, 8 lådor, friliggande kartonglådor på hyllplan, ca höjd 128, 89 x 33 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, ställvis hårdare, avskavningar, märken, jack, patina, 2 lådor fattas, senare kompletterat bakstycke.
913320
2021-05-10