Dokumentskåp

Dokumentskåp
Dokumentskåp
Dokumentskåp
Dokumentskåp
Dokumentskåp
Dokumentskåp
Dokumentskåp
Dokumentskåp

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOKUMENTSKÅP, 1900-tal, stomme i trä, 8 lådor, friliggande kartonglådor på hyllplan, ca höjd 128, 89 x 33 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, ställvis hårdare, avskavningar, märken, jack, patina, 2 lådor fattas, senare kompletterat bakstycke.

913320

2021-05-10