Eli Keller skål med vaser

Eli Keller skål med vaser
Eli Keller skål med vaser
Eli Keller skål med vaser
Eli Keller skål med vaser
Eli Keller skål med vaser
Eli Keller skål med vaser
Eli Keller skål med vaser
Eli Keller skål med vaser
Eli Keller skål med vaser
Eli Keller skål med vaser

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELI KELLER, skål samt 2st vaser, keramik, stengods, tillverkade i egen verkstad i Saltsjö-Boo, signerade Eli i botten, skålens diameter ca 18 cm vasernas höjd ca 8 cm

Obetydligt slitage

913323

2021-05-09