Pall Ingvar Hildingsson
Klubbat för:
4 600 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
PALL, Ingvar Hildingsson, massiv björk, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt Kalmar läns slöjdare, signerad IH samt etikett IH Slöjd Rugstorp Rockneby, höjd ca 35,5, sitsens diameter ca 27 cm
Kuntoraportti
913337
Päivämäärä:
2021-05-07