Fåtölj 1960-tal

Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal
Fåtölj 1960-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1960-tal, teak, röd galonklädsel, kromad benställning, sitthöjd 43, bredd 66 cm

Bruksslitage, benställning anlupen

913346

2021-05-11