Klubbat för:
3 400 SEK
2 000 SEK
SKÄNK, 1800-tal, furu, skåp med hyllinredning, 2 lådor, överdel med sarg, höjd ca 116, 159x49 cm, nyckel saknas
Bruks och åldersrelaterat slitage, sprickor, kompletterad
913356
2021-05-10