Pablo Picasso, litografi
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PABLO PICASSO (Spanien/Frankrike, 1881-1973): "Paloma" (Paloma et Claude), 1950, onumrerad upplaga om 2000 ex, litografi, osignerad, bildyta innanför passepartout ca 33x23,5 cm
Beskuren, gulnad, något sned i passepartout
913357
2021-05-11