Pablo Picasso, litografi

Pablo Picasso, litografi
Pablo Picasso, litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PABLO PICASSO (Spanien/Frankrike, 1881-1973): "Paloma" (Paloma et Claude), 1950, onumrerad upplaga om 2000 ex, litografi, osignerad, bildyta innanför passepartout ca 33x23,5 cm

Beskuren, gulnad, något sned i passepartout

913357

2021-05-11