Byrå gustaviansk stil 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 3-lådig, gustaviansk stil, 1800-tal, senare vitbemålad samt bronserad, beslag i mässing, höjd ca 88, 107x50 cm

Bruksslitage

913371

2021-05-10