Handtag och knoppar

Handtag och knoppar
Handtag och knoppar
Handtag och knoppar
Handtag och knoppar
Handtag och knoppar
Handtag och knoppar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANDTAG och KNOPPAR, totalt ca 17 st delar, mässing porslin och trä m.m, delvis Limoges, Frankrike, längd 2,5-19,5 cm.

Slitage, skador, ej fullständigt genomgånga.

913374

2021-05-08