Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ENRICO BAJ (Italien 1924-2003): "Anton Ivanovitch Denikin" signerad Baj, numrerad 10/30, tryck på textil, bildmått 36x30 cm
913377
2021-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här