Fohund

Fohund
Fohund
Fohund
Fohund
Fohund
Fohund
Fohund
Fohund
Fohund
Fohund
Fohund
Fohund

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOHUND, 1900-talets mitt, soapstone, bemålad och bronserad, träsockel, totalhöjd ca 22 cm

Ingår i temaauktion Orientalika

Smärre kantnagg och slitage

913379

2021-05-15