Fåtöljer ett par Folke Ohlsson

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKE OHLSSON, fåtöljer ett par, för Fritz Hansen, 1900-talets mitt, märkta FH, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, fläckar, solblekta

913386

2021-05-08