Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RENÉ MAGRITTE (Belgien, 1896-1967), efter, ur Les Enfants Trouvés, signerad med monogram av tryckaren Fernand Mourlot, färglitografi, 30x45 cm
913390
2021-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här