Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄGGLAMPA, RAF Rejmyre Armaturfabrik AB, 1900-talets andra hälft, mässing, blomsterdekor i glas, en ljuspunkt, höjd 24,5 cm, bredd 16 cm.
Sedvanligt ytslitage, ej funktionstestad.
913393
2021-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här