AB Armaturhantverk Göteborg golvlampa
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AB ARMATURHANTVERK GÖTEBORG, golvlampa, 1950/60-tal, lackerad metall samt mässing, senare skärm i plast, plakettmärkt, höjd 125 cm inkl sockel (145 cm inkl skärm)
Bruksskick, mindre bucklor, ej funktionstestad
913401
2021-05-17