AB Armaturhantverk Göteborg golvlampa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AB ARMATURHANTVERK GÖTEBORG, golvlampa, 1950/60-tal, lackerad metall samt mässing, senare skärm i plast, plakettmärkt, höjd 125 cm inkl sockel (145 cm inkl skärm)

Bruksskick, mindre bucklor, ej funktionstestad

913401

2021-05-17