Byrå NK Triva, 1960-tal

Byrå NK Triva, 1960-tal
Byrå NK Triva, 1960-tal
Byrå NK Triva, 1960-tal
Byrå NK Triva, 1960-tal
Byrå NK Triva, 1960-tal
Byrå NK Triva, 1960-tal
Byrå NK Triva, 1960-tal
Byrå NK Triva, 1960-tal
Byrå NK Triva, 1960-tal
Byrå NK Triva, 1960-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, brickmärkt NK Triva 1963, design Kerstin Hörlin Holmqvist, mässingsbeslag Sigurd Persson, mahognyfanér, ca höjd 90, 81x52 cm

Smärre bruks och åldersrelaterat slitage,nycklar (2 st) finns att hämta vid utlämning

913404

2021-05-10