Byrå NK Triva, 1960-tal
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, brickmärkt NK Triva 1963, design Kerstin Hörlin Holmqvist, mässingsbeslag Sigurd Persson, mahognyfanér, ca höjd 90, 81x52 cm
Smärre bruks och åldersrelaterat slitage,nycklar (2 st) finns att hämta vid utlämning
913404
2021-05-10