Timo Horne - Blandteknik

Timo Horne - Blandteknik
Timo Horne - Blandteknik
Timo Horne - Blandteknik
Timo Horne - Blandteknik
Timo Horne - Blandteknik
Timo Horne - Blandteknik
Timo Horne - Blandteknik
Timo Horne - Blandteknik

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

TIMO HORNE, "Se på mig /"Barnens bön", Gicleétryck passepartout målad med akvarell, signerad samt nr 3/5, ca 30x40 cm, ramad

konstnärens värdering 1500 kr

913409

2021-05-09