Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

SIDEBOARD / BIBLIOTEKSBORD, samtida, Kanada, mahogny, höjd 82, 154x41 cm

PROVENIENS: Kanadas Ambassad

Bruksslitage

913423

2021-05-08