1 200 SEK
1 500 SEK
SIDEBOARD / BIBLIOTEKSBORD, samtida, Kanada, mahogny, höjd 82, 154x41 cmPROVENIENS: Kanadas Ambassad
Bruksslitage
913423
2021-05-08