Sekretär gustaviansk stil

Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, fanerad i mahogny, höjd 100, 75x44 cm

913425

2021-05-09