Klubbat för:
4 000 SEK
6 000 SEK
FIGURINER, 2 st, 1700/1800-tal, Kina, sk. Laughing boy, höjd ca 17 cm
Ingår i temaauktion Orientalika
bruks- och åldersrelaterat slitage
913426
2021-05-15