Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

4 000 SEK

6 000 SEK

FIGURINER, 2 st, 1700/1800-tal, Kina, sk. Laughing boy, höjd ca 17 cm

Ingår i temaauktion Orientalika

bruks- och åldersrelaterat slitage

913426

2021-05-15