Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ALBERTO GIACOMETTI (1901-1966): efter, Figurkomposition, offsetlitografi ur DLM, nr 195, 1971, signerad i trycket, 29x19 cm
(DLM - Derrière le Miroir)
Zustandsbeschreibung
913441
2021-05-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner