Alberto Giacometti

Alberto Giacometti
Alberto Giacometti
Alberto Giacometti
Alberto Giacometti

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ALBERTO GIACOMETTI (1901-1966): efter, Figurkomposition, offsetlitografi ur DLM, nr 195, 1971, signerad i trycket, 29x19 cm

(DLM - Derrière le Miroir)

Zustandsbeschreibung

913441

2021-05-14