Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1900-talets början, barockstil, ek, smidesbeslag, fotavslutningar i ball and claw, höjd ca 230x163, djup 63 cm, nyckel finns
Fanerskador, nyckel finns
913444
2021-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här