Skåp barockstil

Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1900-talets början, barockstil, ek, smidesbeslag, fotavslutningar i ball and claw, höjd ca 230x163, djup 63 cm, nyckel finns

Fanerskador, nyckel finns

913444

2021-05-09