Christer Hägg akvarell

Christer Hägg akvarell
Christer Hägg akvarell
Christer Hägg akvarell
Christer Hägg akvarell

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHRISTER HÄGG (född 1939): Motiv av fartyg T131, signerad och daterad C. Hägg -81, akvarell, ca 16,5x20 cm

Ej examinerad ur ram

913452

2021-05-10