Oidentifierad konstnär oljemålning 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kustbild, signerad W Martin, olja på duk, 30,5x40 cm

Dukhål

913457

2021-05-09