Martin Wickström
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARTIN WICKSTRÖM (född 1957): Komposiotion med husritning och flöte, signerad och daterad Martin Wickström -1999, numrerad 82/90, färglitografi med applikationer, ca 24x19 cm
Ej examinerad ur ram
913458
2021-05-10