Bordslampa 1900-talets början

Bordslampa 1900-talets början
Bordslampa 1900-talets början
Bordslampa 1900-talets början
Bordslampa 1900-talets början
Bordslampa 1900-talets början
Bordslampa 1900-talets början
Bordslampa 1900-talets början
Bordslampa 1900-talets början

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets början, bronserad metall, kupa i glas, dekor av sittande kvinnofigurer m fjärilar, höjd ca 53 cm

Skadad strömbrytare, smärre slitage

913464

2021-05-08