Rune Johansson oljemålning

Rune Johansson oljemålning
Rune Johansson oljemålning
Rune Johansson oljemålning
Rune Johansson oljemålning
Rune Johansson oljemålning
Rune Johansson oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUNE JOHANSSON (född 1943): Rödhake, signerad och daterad Rune I Johansson -98, olja på duk, ca 34x42 cm

913468

2021-05-08