Oljemålning porträtt Gustav Vasa

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, porträtt av Gustav Vasa, kopia efter renässansmålning, olja på duk lagd på pannå, ca 29x23 cm

Smärre ytslitage

913469

2021-05-09