Ann sofie Nilsson

Ann sofie Nilsson
Ann sofie Nilsson
Ann sofie Nilsson
Ann sofie Nilsson
Ann sofie Nilsson
Ann sofie Nilsson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ANN SOFIE NILSSON (född 1957): "Gloria" - 2 delar, signerad och daterad 93 på insidan, objekt/belysning, metall och el, diameter 26 cm

ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion

913471

2021-05-08