Carl Brandt oljemålning

Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL BRANDT (1852-1930): vinterlandskap, signerad C. Brandt, olja på duk, 64x100 cm

Duklagning, krackeleringar

913476

2021-05-09