Ragnar Person oljemålning

Ragnar Person oljemålning
Ragnar Person oljemålning
Ragnar Person oljemålning
Ragnar Person oljemålning
Ragnar Person oljemålning
Ragnar Person oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAGNAR PERSON (1905-1993): "Vårplöjning", monogramsignerad, olja på duk, 33x41 cm

913480

2021-05-09