Alfred Feyen Perrin oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALFRED FEYEN PERRIN (1838-1918): tillskriven, landskapsmotiv, signerad, olja på duk, 92x61 cm

Färgbortfall

913486

2021-05-09