Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPA, fajans, Österrike, märkt Schauer Vienna, i form av 3 dansande flickor, signerad, höjd 58 cm
Nagg
913488
2021-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här