Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, fajans, Österrike, märkt Schauer Vienna, i form av 3 dansande flickor, signerad, höjd 58 cm

Nagg

913488

2021-05-08