Balja koppar

Balja koppar
Balja koppar
Balja koppar
Balja koppar
Balja koppar
Balja koppar
Balja koppar
Balja koppar
Balja koppar
Balja koppar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BALJA, koppar, 1900-talets början, 16 liter, märkt Skultuna 1607, längd ca 50 cm

Brukslitage

913489

2021-05-08