Bokhyllor
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKHYLLOR, empirestil, 2 st, 1 par, med 6 flyttbara hyllplan vardera, fanér i mahogny samt betsade furuhyllor, höjd ca 204, samt 108x28 cm
Nagg, blekta partier, bruks och åldersrelaterat slitage
913496
2021-05-10