Buddha

Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha

Klubbat för:

37 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BUDDHA, Tibet, 1800/1900-tal, brons, höjd ca 24,5 cm

Ingår i temaauktionen Orientalika

Laga d och rekonstruerad på baksidanm bruks och åldersrelaterat slitage

913513

2021-05-15