Kjell Blomberg vägglampor, ett par

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KJELL BLOMBERG, vägglampor, 2 st, Örsjö, 1970-tal, i mässing med brunlackerade mynningar, etikettmärkta, längd ca 22,5 cm

Smärre bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

913514

2021-05-11