Bordslampa, Illusion
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GNOSJÖ KONSTSMIDE, bordslampa, modell "Ilusion", etikettmärkt SO.A design, Gnosjö Konstsmide AB, justerbar med nio rörliga lådor, höjd ca 51 cm
Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen, bruksslitage, mindre repor, avskavning
913517
2021-05-11